Biz Kimiz ?
Canvas Market Hakkında
Hâlihazırda İzmir Buca’da tabela, imalat ve tasarım alanında hizmet veren AKER REKLAM, 18 yıllık tecrübe ve kalitesini çağın ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdi ve siz değerli müşterilerine “Canvas Market” markası ile online hizmet vermeye başladı.

Deneyimli ve alanında uzman kadromuzun denetiminde oluşturduğumuz ürünlerimiz; baskı alanında tablodan postere geniş bir yelpazeye yayılarak sizlerle buluşuyor. Aradığınız her türden bol ve eşsiz çeşit ile beklentilerinizin ötesinde farklı tabloları bizzat kendinizin tasarlamasına imkan sunan Canvas Market, çalışma ortamındaki samimi aile sıcaklığını siz değerli müşterileriyle paylaşmanın sevinç ve kıvancını yaşamaktan mutluluk duyuyor.

Hizmet ve kalitenin en iyisini hak eden sizler, online marketimizde sunduğumuz zengin tablo dünyasının sayfalarında, farklılığın keyfini sürmeye ve yepyeni güzellikleri keşfetmeye hemen başlayın…
KENDİ TABLONU TASARLA


Fotoğraflarınıza ruhu siz üfleyin!

Fotoğraflarınızda yaratıcılığınızı konuşturun ve onları istediğiniz gibi düzenleyerek siz tasarlayın; eşsiz, sadece size özgü tablolara dönüştürün!

Canvas Market ile yepyeni bir hobiniz olsun; artık sevdiğiniz fotoğrafları dilediğiniz sürede istediğiniz gibi düzenleyip kendi tablonuzu oluşturabileceksiniz!

Eviniz ya da işyerinizin duvarlarını en güzel tablolarla süsleyip kendi özgün bakış açınızı yansıtmak için size sayısız seçenek sunuyoruz. En iyi baskı kalitesinden teknolojinin ürettiği en son kalitedeki malzemeye kadar her şeyiyle istediğiniz ölçü ve tasarımda, hazır hale getirdiğimiz tablonuzu en hızlı şekilde adresinize teslim ediyoruz.

Sadece web sitesi üzerinden satışa sunduğumuz ürünlerimizde “özel sipariş”leriniz ya da “toplu alımlar”ınızla ilgili bizimle irtibata geçtiğiniz taktirde deneyimli ve uzman müşteri temsilcilerimiz, size gerekli yardımı en doğru ve hızlı şekilde sunacaktır.

Kaliteli üretim, hızlı teslim...

“Canvas Market” güvencesiyle sizlere ulaştırdığımız tablolar, işini bilen ve en iyi şekilde yapan uzman kadromuzun titiz ve kaliteli çalışmalarıyla üretilir. Teknolojinin son ve en kaliteli markası dünya devi Dx5 tarafından baskısı yapılan tablolar, en gerçekçi ve canlı renkleriyle ömür boyu solmama garantisi taşır.