Ödeme Seçenekleri
Ödeme Seçenekleri
En gelişmiş güvenlik önlemleri ile korunan Canvas Market de alışveriş yapmak kişisel bilgileriniz açısından kesinlikle güvenlidir. Detaylı bilgi için Güvenli Alışveriş
Kredi Kartiyla Ödeme
Canvas Marketten 'den verdiginiz siparislerin ödemesini kredi kartiyla online olarak yapabilirsiniz. Sitemizden yapacaginiz tek çekim alisverislerde tüm bankalarin kredi kartlarini kullanabilirsiniz. Taksitle yapacaginiz alisverislerde ise World Card, CardFinans, Maximum ve Bonus kredi kartlari geçerlidir. Bankalarin taksit seçenekleri:
● World Card: 3, 6 veya 9 taksit
● Card Finans: 3, 6 veya 9 taksit
● Maximum: 3, 6 veya 9 taksit
● Bonus: 3, 6 veya 9 taksit
Havale/EFT ile Ödeme
Ödemenizi internetten veya ilgili bankanın tüm ATM’lerinden yapmanız mümkün. Canvas Market'de verdiğiniz siparişlerin ödemesini %5 indirimli olarak havale/EFT ile yapabilirsiniz. Sipariş adımlarında “Ödeme Seçenekleri” kısmında “Havale/EFT ile Ödeme” yi seçerek havalenizi yapabileceğiniz banka bilgilerini görebilirsiniz. EFT işlemlerinde alıcı olarak “Parabol Reklam Ltd.” ve açıklama kısmına sipariş kodunuzu yazmayı unutmayınız!
Havale/EFT ile ödeme yapabileceğiniz hesap bilgilerimiz:
● Garanti Bankası -
● Yapı Kredi Bankası -
● FinansBank -
● Türkiye İş Bankası -
PayPal ile Ödeme
Canvas Market'den verdiğiniz siparişlerin ödemesini PayPal hesabınız ile yapabilirsiniz. Sipariş adımlarında “Ödeme Seçenekleri” kısmında “PayPal ile Ödeme” yi seçerek ödemenizi yapabilirsiniz.