Oturma Odası Oturma Odası
Yemek Odası Yemek Odası
Yatak Odası Yatak Odası
Ofis Ofis
Çocuk Odası Çocuk Odası
1
Fotoğraf Yükleyin
2
Tablo Stilinizi Ayarlayın
3
Bilgilerinizi Girin
4
Ödemenizi Yapın
5
Tamamlandı
Tablo Orantısını Seçin
Resim Boyutlandırma
Doldur
Sığdır
Tablo Tipini Seçin
Tek Parça
Parçalı
Çerçeveli Tablo
Tablo Ölçüsünü Seçin
60cm x 30cm
v
Tahmini Teslimat Tarihi 26.06.2018
6 İş Günü İçerisinde Kargoya Verilecektir.
Tasarımlarınızda “parçalı tablo” olanağı
Artwork Canvas
Kanvas tablolarımız 400 gr kalınlıktaki % 100 pamuk astarlı sanatsal kanvas kumaş üzerine tamamen ekolojik ve doğaya zararsız boyalar kullanılarak basılmaktadır. Kullanılan malzeme özel üretim olup sarkma, bollaşma, çatlama, dökülme vs. yapmaz.
Tasarımlarınızda “parçalı tablo” olanağı
Tasarımlarınızda “parçalı tablo” olanağı
Canvas Market’teki tüm modelleri “parçalı tablo” şeklinde tasarlayıp sipariş edebilirsiniz. Parçalı tablolar yan yana asıldığında sürekliliğini ve bütünlüğünü korumaya devam ederken görsel olarak da eşsiz bir sunum sağlar. Son dönemde en çok tercih edilen modeller arasında yer alan “parçalı tablo” dekoratif görüntüsüyle mekanınızda farklı bir çizgi yaratacak.
Her duvara özel farklı ölçüler
Her duvara özel farklı ölçüler
Canvas Market’te beğendiğiniz ya da tasarladığınız tabloları asacağınız duvara göre uygun ebatlarda sipariş edebilirsiniz. Ölçü çeşitleri için “Ölçü ve Fiyat” bölümünü inceleyebilirsiniz. Koruyucu kaplama Baskı sonrası tablolarınızı özel su bazlı vernikle kaplıyoruz. Böylece güneş ışığı, toz ve neme karşı ömrü uzayan tablolarınızı aynı zamanda çizilme riski olmadan yumuşak bir bez ile de temizleyebilirsiniz.
Tablolarınızın Çerçevesi de Canvas Market’e Ait!
Tablolarınızın Çerçevesi de Canvas Market’e Ait!
Tasarladığınız tablonuzu 4 cm çerçeve içine 1 cm mesafe bırakacak şekilde monte ediyoruz. Tasarımınız, sizi yansıtan ve bulunduğunuz ortama güzellik katan hoş bir anı olarak bizden size en kısa sürede ulaşacaktır.
Ahşap Kasnak
Ahşap Kasnak
4 cm kenar kalınlığı olan çerçeveler özel kurutulmuş ağaçlardan üretilir. Eğilme ya da çatlama yapmayan ahşap çerçeve, ısı değişmelerinde de tabloya herhangi olumsuz etkide (eğilme, kabarma vs.) bulunmaz.
Çevre dostu mürekkep
Çevre dostu mürekkep
Baskısında kullandığımız mürekkep 100 yıl solmama garantisinin yanında tamamen doğal ve insan sağlığına göre imal edilmiştir. Avrupa standartlarına uygun ve gerçeğe en yakın tonlardaki su bazlı mürekkep zararlı kimyasallardan arınık ve sağlık açısından sakıncasızdır.
Asma aparatı
Asma aparatı
Tablolarınızı tasarımınızın ölçülerine özel beton çivileri ve çerçeveye uygun arka asma aparatı ile gönderiyoruz. Böylece tablolarınızı duvarınıza en sağlam haliyle rahatça asabilirsiniz.
DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZDEN YORUMLAR
Sevgili Canvas Market çalışanları;

Aylardır aradığım ve anneme vermeyi düşündüğüm özgün hediye fikrinin cevabını sizin sitenizde buldum. Hemen sevdiğim ve değerli anılarımın yansımaları olan fotoğraflardan seçip mozaik tablomu oluşturdum: dilediğimce ve binlerce seçenek şansıyla… Ve siparişimin ardından ertesi günü muhteşem tablomu teslim aldım ve sevgili anneme hediye ettim. O da çok beğendi ve salonda en sevdiği köşeye koydu. Sizler inanılmazsınız, verdiğiniz hizmet çok başarılı ve kaliteli. Teşekkürler.

Asude Mircan
Merhaba,

Siteniz çok hoşuma gitti. Tablomu tasarladım ve siparişimi gönderdim. Çok çabuk elime geçti. Emeğinize sağlık. Kendime ait bir eserim olmuş gibi hissettim. Bütün çalışanlarınıza çooookk teşekkür ediyorum.

Buse Kaynak
Güzel olacağını düşünüyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Sitenizde çok seçenek var ve kurguladığım tabloyu oluştururken aklım hep seçmediğim diğerlerinde kaldı. En kısa zamanda sevdiklerim için de tasarladığım tabloların siparişini vereceğim. Eşim sürpriz tabloya bayıldı ve tam zamanında getirdiniz…

Ahmet Yıldırım
Sorunsuz ve hızlı teslimat, harika bir tablo, baskı kalitesi süper.. Paketleme bile en ince detayına kadar düşünülmüş tablonun zedelenmemesi için. İyi ki tasarlayıp sipariş vermişim. Hizmetiniz çok iyi..

Mete Soydan